blekitni_juniorW najbliższą sobotę (28 listopada) o godz.1000 Klub Sportowy Legnickie Pole organizuje mini turniej piłki nożnej na hali na który nas zaproszono. W turnieju biorą udział zawodnicy w wieku od rocznika 2003 oraz młodsi. Wyjazd na turniej ok. godziny 0930 z boiska w Koskowicach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju.

Po zakończeniu rozgrywek w Legnickim Polu ustalimy kadrę na turniej Mikołajowy w Legnicy który odbędzie się 5 grudnia (sobota) Turniej odbywa się w Szkole Podstawowej nr 20 w Legnicy (os. Piekary C). Drużyna składa się z dziesięciu zawodników, w meczu bierze udział pięciu zawodników i bramkarz. W turnieju biorą udział zawodnicy w wieku od rocznika 2003 oraz młodsi (w przypadku dziewcząt rocznik 2001 oraz młodsze).

Na turnieju Mikołajkowym mamy zaszczyt grać mecz otwarcia o godz. 0830 z Ur Pal Sokół Krzywa. Następnie 0940 mecz z MKS Miedź Legnica i trzeci mecz o 1050 z Kaczawą Bieniowice.  

O godz. 1215 planowane jest spotkanie z Mikołajem.

W sobotę odbywają się eliminacje a w niedzielę  finały – awansują po 2 drużyny z grupy. W turnieju grają 24 drużyny w tym  2  zagraniczne. 

Zapraszamy rodziców, przyjaciół, znajomych oraz wszystkich mieszkańców Koskowic do dopingowania naszych zawodników i zawodniczek.