DSCN3948Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od obchodów Dni Europy w Ogrodzie Staromiejskim  mieszczącym się tuż obok Wrocławskiego Teatru Lalek. Mieliśmy okazję wziąć udział w wielu konkursach i zabawach edukacyjnych. Zdjęcie z przyśpieszonego kursu pierwszej pomocy zobaczyć można na https://www.facebook.com/events/1586290608294527/

Nasze pragnienia dalszej zabawy skutecznie ugasił sok owocowy wyprodukowany przez Energo- rower. Tylko minuty bowiem dzieliły nas od rozpoczęcia spektaklu. Pozytywnie zaskoczyła nie tylko gra aktorska, muzyka, ale również 51 zmian dekoracji. Nie zabrakło owacji na stojąco :). Na zakończenie specjalnie dla naszej grupy odbyło się spotkanie z Panem Krzysztofem Grębskim aktorem, reżyserem teatralnym, radiowym, telewizyjnym, lektorem filmowym, nauczycielem akademickim. Zadawaliśmy całkiem profesjonalne pytania dotyczące tajników zawodu aktorskiego, kulis spektaklu itp.

W totalnej euforii z balonami i watą cukrową w dłoni ruszyliśmy w kierunku wrocławskiego rynku, wypatrując skrupulatnie wrocławskich krasnali. Po dotarciu do celu szaleństw ciąg dalszy: lody i sesja zdjęciowa przy fontannach.

Koskowickie dzieci to bardzo grzeczne, ciekawe wszystkiego dzieci! Sama przyjemność zadawać się z nimi :).

Na potwierdzenie wierszyk autorstwa naszej Pani sołtys napisany na pudełku ze słodkościami, które otrzymaliśmy tuż przed wyjazdem “Działają cuda czarodziejskie lizaki gdy na wycieczce grzeczne są dzieciaki z KOSKOWICKIEJ PAKI!”

Dziękuję Paniom Magdalenie Peteckiej oraz Ewelinie Garbera za pomoc w opiece nad dziećmi, a GOKIS za możliwość spędzenia niezapomnianego popołudnia.

Dorota Gresiuk

Galeria zdjęć: