Kochani sąsiedzi, przyjaciele i mieszkańcy, zdarzyło się u naszych sąsiadów z Gminy Ruja kilka nieszczęść, jak widać poszkodowane też są dzieci. Wójt Gminy Ruja zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli dla których nieszczęście drugiego człowieka stanowi podstawę do działania i chęć niesienia pomocy.

Poniżej publikuję list Pana Wójta i proszę o pomoc tym ludziom. Może jako Koskowice zbierzemy dary i przekażemy tym ludziom.

Forma pomocy rzeczowej, jej przekazywanie to na ten moment rzecz otwarta, Na tę chwilę ja (uczyniłem siebie sam dowódcą tej zbiórki za co przepraszam z góry) będę przyjmował zgłoszenia i jeżeli trzeba będzie przyjadę po to co chcecie ofiarować naszym sąsiadom. Złożymy to wszystko w świetlicy a następnie przekażemy potrzebującym. Myślę też, że może najbliższa środa będzie dobrym terminem na przyniesienie darów do świetlicy. Będę na nie oczekiwał od godz. 16 lub tak jak wcześniej powiedziałem mogę po nie do Was przyjechać i je odebrać.

Dzwońcie na nr 603 272 771, piszcie na adres administrator@koskowice.pl lub przyjdźcie i przynieście co możecie w środę do Świetlicy Wiejskiej w Koskowicach.

Prośba o pomoc