11 maja 2016 roku to dzień warty zapamiętania. W dniu wczorajszym dzieci otworzyłyDSC_0067_1166 oficjalnie odnowiony plac zabaw. Było uroczyste przecięcie wstęgi w którym uczestniczył Wójt Gminy Legnickie Pole Pan Henryk Babuśka oraz Dyrektor GOKiS w Legnickim Polu Pani Ewa Łukaszów-Kowali oraz dzieci i rodzice. Wstęgę przecinały oczywiście dzieci gdyż to dla nich ten plac został stworzony. Na moje pytanie (pozwoliłem sobie kilkoro dzieciaków przesłuchać) jak im się podoba nowy plac zabaw wszystkie odpowiadały to samo czyli: Jest fajny!

W trakcie pikniku zabawę dzieciom organizowała nasza niezastąpiona i niezmordowana Dorota Gresiuk, rodzice przygotowali dzieciom bufet oraz kiełbaski z grilla, zimną niespodziankę czyli lody zafundował dzieciom Wojtek Basta.

Jednocześnie dzieci podziękowały Zbyszkowi Rachwalskiemu za wielką pracę i trud który włożył w przygotowanie rekwizytów na występ “Teatru Naszego” w czasie obchodów rocznicy Bitwy Pod Legnicą.

Jak widać na zdjęciach zabawa była przednia a uśmiechy na buziach naszych dzieciaków są najlepszą zapłatą za trud który dorośli podejmują by wszystko przygotować.