FbCover-2

 

Drodzy Mieszkańcy, Przyjaciele, Sąsiedzi i Znajomi prosimy Was o pomoc w realizacji pomysłu na zagospodarowanie części placu zabaw w naszej wsi.

Przystąpiliśmy do walki o pieniądze na piękną, kolorową lokomotywę która stanęła by na naszym placu zabaw oraz o gumowaną nawierzchnię na tym placu, która zastąpiła by obecne resztki trawnika, ubitą ziemię i błoto które mamy dzisiaj. Walczymy o 9 tys.Bez tytułu zł z Fundacji Aviva na wykonanie tego marzenia. Czy nam się uda? Wszystko zależy od nas i od głosów które zdobędziemy. Wygrywają projekty z największa ilością głosów czyli takie na które zagłosowali ludzie. Obecnie mamy prawie 170 głosów które zdobyliśmy właściwie przez jeden dzień. Dajmy sami sobie szansę i pomnóżmy te głosy tak by wygrać i stworzyć piękne, wesołe i bezpieczne miejsce zabaw dla naszych dzieci. Proście znajomych, rodziny a nawet nieznajomych by głosowali na nasz projekt i sami zagłosujcie.

Kliknijcie na baner na górze strony i zagłosujcie. To trwa tylko minutkę.

Po kliknięciu na baner na górze (lub link podany poniżej) pojawi się nasz projekt – oddaj głos (należy podając swój e-mail – zagłosować – a po chwili na poczcie otrzymujemy mail w którym musimy kliknąć ikonę „potwierdź głos”)

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,479,a-nam-sie-marzy-lokomotywa-czyli-koskowicki-pociag-do-zabawy.html